v GRAFİK & MATBAA

 

Grafik tasarım, masaüstü yayıncılık, baskı öncesi hazırlık, logo ve kurumsal  kimlik çalışmaları.

 

Firmanıza özel olarak hazırladığımız bu paket, logo çalışmasından bütün baskılı evraklara, web sitenizden prezantasyon CD’sine kadar çok özel bir çalışmayı içerir. Hazırlanan bu çalışmaların matbaa işleri tarafımızca yapılmaktadır.

 

Bununla birlikte,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gibi tüm işlerinize özgün ve pratik çözümler üretilmektedir.

 

v PROMOSYON

 

 

Baskılı-baskısız toplantı dosyaları,

 

Deri ve suni deri her ebatta ajanda ve fihrist,

 

Her boyut ve tipte özel duvar ve masa takvimleri,

 

Kalem, çakmak, kolonya, kokulu mendil vb. bir çok promosyon ürününün yanı sıra firmanıza özel promosyon ürünleri belirler ve özgün tasarımı ile kaliteli hizmet  anlayışını birleştirerek sizlere sunulmaktadır.

 

v GAZETE & DERGİ İLANLARI

 

Tüm gazete ve dergilere, reklam ve ilan çalışmalarını kapsamaktadır.

 

v AÇIK HAVA REKLAMLARI – (OUTDOOR)

 

AJANS BİLGE, açık havanın da diğer reklam ortamları gibi etkin ve ölçülebilir olduğunu kanıtlamak için ‘Açık Hava Etkinliği Araştırması’ konulu bir çalışma yaptı. Bu araştırmanın amacı, mecrayı geliştirmek için altyapı bilgilerini sağlamak, açık havayı diğer mecralar seviyesine çıkarabilmektir.

 

Onbeşinci yılımızda, bütün bu çalışmaları teknolojinin her türlü mecrasını kullanarak kendi atölyemizde, sektörde uzun yıllar deneyim kazanmış kadrolarımızla yapmaktayız.

 

 

AJANS BİLGE sektörel çalışmalarına devam edip, açık havanın güvenilir, ölçülebilir ve etkin bir reklam ortamı olduğunu kanıtlamaya devam edecektir. Estetik, göz alıcı ve uluslararası standartlardaki grafik çalışmaları ile mesajınız hedef kitleye doğrudan ulaşır. Bu ilkeler sayesinde reklam verenler, ürünlerimiz ile diğer açık hava ortamlarından daha etkin bir sonuç elde etmeye devam etmektedirler.

 

TOTEMLER


Günümüz Outdoor uygulamalarında en çok tercih edilen çalışmalardan biri High Rise Kule ve totemlerdir. Dıştan ve içten aydınlatma özellikleri olan bu uygulamalar, istenilen niteliklerde vinil germe, su kontrası, saç üzerine boyama gibi alternatif imalat seçenekleriyle üretilmektedir. Bu hizmetler dışında firmamız, yer seçimi, belediyelerden alınan izinler ve ilan reklam vergilerinin takibinde de yardımcı olmaktadır

 

YOL PANOSU-ÇATI-DUVAR


İstenilen her yere, bina çatısı, bina duvarı, karayolları üzeri yol panosu reklamlarınız, grafik tasarım aşamasından imalat ve montajına kadar bir bütün olarak yapılmaktadır.

 

ARAÇ KAPLAMA

 

Araç üzeri reklam uygulamalarında Sprinter, Termal baskı ile üç boyutlu Cast Folyo uygulama, garantili olarak yapılmaktadır.

 

CEPHE PANOLARI—IŞIKLI-IŞIKSIZ TABELALAR—PVC AFİŞLER

 

Faaliyet alanlarımızdan bir olan bayii cephe panoları, iç ve dış mekan çalışmaları, arzu edilen özelliklere uygun olarak üretilmektedir. Çalışmalarımız tasarım aşamasından başlayarak uygulama, montaj ve servis hizmetleriyle devam etmektedir.

 

Bayii cephe panoları çalışmalarında vinil germe, alüminyum oyma, pleksiglas, alüminyum kasa vb. malzemeler isteğe ve tasarımın içeriğine bağlı olarak kullanılmaktadır. İç ve dış mekan duratrans çalışmalarında ise, tasarımı tarafımızdan veya daha önceden hazırlanmış işler baskı makinelerinde baskıları yapılarak, içten aydınlatmalı panolar haline getirilip reklam verenlerin hizmetine sunulmaktadır.

 

 

v YURT İÇİ VE YURT DIŞI FUAR STAND TASARIM VE UYGULAMALARI

 

Tasarımı tarafınızdan yapılmış, ya da firmamızca geliştirilmiş özel tasarımlarımızla, anahtar teslim fuar standlarımız, günün en son teknolojileri kullanılarak yapılmaktadır.

 

v WEB SİTESİ TASARIMI

 

Web sitenizin tasarımı, sitenizi ziyaret eden kişilerin gerekli bilgilere kolayca ulaşabilmeleri için, sizin bize verdiğiniz içerik bilgileri ile, ajansımızın deneyimli elemanları tarafından zenginleştirilerek, içerik ile uyumlu bir şekilde oluşturulur ve en kısa sürede amacına uygun bir site haline getirilerek size sunulmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Hizmetlerimiz

e-postaAJANS
BİLGEAJANS
BİLGE

       REKLAM HİZMETLERİ, ORGANİZASYON, PAZARLAMA

* Amblem - Logo Tasarımı

* Tahsilat Makbuzu

* Katalog – Broşür - El İlanı

* Fiyat Listeleri

* Kartvizit - Kartadres

* Menü Listesi

* Antetli Kağıt - Zarf

* Davetiye

* Fatura - İrsaliye

* Tebrik Kartları

* Sticker (Çıkartma) - Etiket

* Baskılı-baskısız okul dosyaları

* Fatura Kartı

* Her boyut ve tipte özel duvar

* Plaketler

   ve masa takvimleri